0

Regulatory i sterowniki

TECH C-2n czujnik otwarcia okna bezprzewodowy

TECH C-2n czujnik otwarcia okna bezprzewodowy
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 97,00 PLN
Stara cena: 130,40 PLN
Producent: TECH sterowniki
Indeks: C-2n
Status: dostepny do tygodnia
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

TECH sterowniki

C-2n

CZUJNIK OTWARCIA OKNA

Funkcje:

• bezprzewodowa komunikacja ze sterownikiem głównym,

• wykrywa i wskazuje otwarcie okna,

• sterowanie siłownikami elektrycznymi na podstawie przesyłanego sygnału,

• dyskretne wzornictwo,

• długa żywotność baterii

Czujniki otwarcia okna – charakterystyczne cechy

Czujnik otwarcia okna to niewielkie i dyskretne urządzenie, które umożliwia uzyskanie jeszcze większych oszczędności z zarządzania ogrzewaniem. Jest to urządzenie dedykowane do rozbudowy zestawu sterowania ogrzewaniem strefowym. Czujnik otwarcia okna komunikuje się z urządzeniem głównym bezprzewodowo na częstotliwości 868 MHz. Jest zasilany baterią o długiej żywotności. Czujniki otwarcia okna są kompatybilne z wieloma urządzeniami do sterowania grzejnikami, w tym m.in. ze sterownikiem L-4, z listwą L-8, sterownikami WiFi 8S, WiFi 8S mini, ST-8S WiFi czy ST-16S WiFi. Czujniki stanowią doskonałe uzupełnienie systemu grzejnikowego. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu: tym zaaranżowanym klasycznie, jak i nowocześnie.

Zasada działania czujników

Czujniki otwarcia okna wykrywają i sygnalizują otwarcie okna w pomieszczeniu, w ten sposób nie dopuszczając, by w czasie wietrzenia następowały niekontrolowane straty ciepła. W momencie, kiedy okno zostaje otwarte, czujnik otwarcia okna przekazuje informację o tym do sterownika głównego. A sterownik główny na bazie pozyskanych informacji steruje siłownikami elektrycznymi i zamyka je w danej strefie.

Jak zamontować czujnik otwarcia okna

Montaż czujnika otwarcia okna jest bardzo prosty. Najpierw w górnej części futryny okna (nie od strony zawiasu) należy przykleić taśmę dwustronną, a następnie do taśmy tylną część czujnika otwarcia okna. Następnie należy na nią włożyć główną część czujnika. W zestawie wraz z czujnikiem otwarcia okna C-2n znajduje się bateria oraz taśmy do przyczepienia na oknie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem