0

Regulatory / Reduktory ciśnienia

SYR reduktor , regulator ciśnienia z filtrem 3/4

SYR reduktor , regulator ciśnienia z filtrem 3/4
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 289,00 PLN
Stara cena: 388,70 PLN
Producent: SYR
Indeks: 5315.20.100
Status: dostępny od ręki
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Filtr z reduktorem do wody RATIO Start DFR DN20,

5315.20.100

Filtry RATIO Start DFR DN20, znajdują zastosowanie jako armatura w instalacjach wody pitnej. Jest to specjalna kombinacja armatur, które razem tworzą kompletne przyłącze wody do domu. RATIO Start DFR to filtr z ręcznym płukaniem wstecznym i reduktorem ciśnienia.

Montaż w instalacji za pomocą śrubunków 3/4" lub 1", będących na wyposażeniu urządzenia.

Z uwagi na zwartą konstrukcję i niewielkie wymiary, filtry RATIO Start znajdują zastosowanie szczególnie w instalacjach z niewielką ilością miejsca przeznaczonego na montaż urządzenia, np. w szafce wodomierzowej. Montażu do instalacji dokonuje się za pomocą śrubunków będących na wyposażeniu urządzenia.

Reduktor ciśnienia wyposażony jest we wskaźnik nastawy ciśnienia.

Zastosowanie:Filtr systemu Ratio Start DFR zgodny z normą PN EN 13443, z wbudowanym reduktorem ciśnienia zgodnym z PN EN 1567, znajduje zastosowanie jako armatura w instalacjach wody pitnej. Jest to specjalna kombinacja armatur, które razem tworzą kompletne przyłącze wody do domu. Z uwagi na zwartą konstrukcję i niewielkie wymiary, filtry Ratio znajdują zastosowanie szczególnie w instalacjach z niewielką ilością miejsca przeznaczonego na montaż urządzenia, np. w szafkach wodociągowych. Filtry Ratio wyposażono w króćce umożliwiające montaż manometru.

Wykonanie:Ratio DFR - filtr z ręcznym płukaniem wstecznym, z reduktorem ciśnienia - zakres nastaw od 1,5 do 6 bar (nastawa fabryczna 4 bar), przyłącze manometru (wskazany przy zmianie nastawy fabrycznej). Wkład filtra z siatki nierdzewnej o przepustowości 90 μm / 125 μm.Obudowa filtra wykonana jest z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym, klosz filtra z przezroczystego tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Części wewnętrzne z odpornego na udary mechaniczne termoplastu. Uszczelnienia z odpornego na starzenie się elastomeru. Pozostałe części z CuZn39Pb3/CW614N lub stali nierdzewnej 1.4305. Uszczelnienia śrubunków są wolne od azbestu.Wszystkie zastosowane materiały są dopuszczone do kontaktu z wodą pitną.

Wielkość przyłączy: DN20

Ciśnienie robocze: min. 2 bar, maks. 16 barT

emperatura pracy:maks. 30°C

Pozycja pracy: główna oś filtra pionowo

Medium:woda pitna

Atest PZH: tak

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem