0

stojące

GROHE Eurocube Jednouchwytowa bateria kuchenna CHROM

GROHE Eurocube Jednouchwytowa bateria kuchenna CHROM
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 3 352,70 PLN
Producent: GROHE
Indeks: 31395000
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Eurocube

Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
montaż jednootworowy
GROHE StarLight powłoka chromowa
GROHE SilkMove głowica ceramiczna 28 mm
przełącznik strumienia
wylewka obrotowa
kąt obrotu 140°
wylewka obracana w zakresie 360°
zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym
giętkie węże przyłączeniowe
system szybkiego montażu

Bateria zlewozmywakowa GROHE Eurocube to dzieło naszych inżynierów, stworzone we współpracy z najlepszymi szefami kuchni. Od razu zachwycisz się niebanalnym designem opartym na geometrycznych formach. By jeszcze bardziej wyeksponować oryginalną linię wzorniczą, cała powierzchnia została otulona chromem StarLight®. Oprócz nieskazitelnego lśnienia, zapewnia on do 10 razy wyższą odporność na zarysowanie i zmatowienie od konkurencyjnych rozwiązań. Z rpodobnie perfekcyjnego poziomu słynie ceramiczna głowica SilkMove®. To dzięki niej z lekkością i precyzją nastawisz strumień wody, nawet po 20 latach wytężonego użytkowania. Umożliwi Ci to długotrwałe cieszenie się wyjątkową, sprężynową wylewką z kątem obrotu 360° i przełącznikiem strumienia na prysznicowy. Dzięki temu, wszystkie codzienne prace w kuchni staną się łatwiejsze i będziesz wykonywać je z przyjemnością.

Profesjonalna wylewka o 360° zakresie obrotu ze strumieniem prysznicowym i cienkim strumieniem natrysku

Napełnianie naczyń, mycie zlewozmywaka lub mycie warzyw jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Wysoka, obrotowa wylewka zapewnia szybkie i proste wykonanie tych czynności. Możliwość obrotu w zakresie 360° zwiększa do maksimum zasięg działania baterii. Dodając do tego dwa strumienie wody: potężny prysznicowy i delikatniejszy, cienki - natrysku, otrzymujesz baterię, z którą z każdym zadaniem w kuchni poradzisz sobie jak profesjonalista.

Wysoka wylewka ułatwiająca napełnianie wysokich naczyń

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla najwyższego komfortu.

Lekka obsługa i płynny ruch wokół własnej osi, dla Twojej wygody

Najwyższa funkcjonalność - wyjątkowo płynny ruch we wszystkich kierunkach, zapewniający łatwą obsługę i oferujący dużą elastyczność (np. przesunięcie wylewki między dwoma zlewozmywakami).

Powierzchnia baterii łatwa do wyczyszczenia, dzięki chromowanej powłoce wykonanej technologii StarLight

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką - chromowana powłoka, którą została pokryta jest odporna na zarysowania, trwała i bezproblemowa w konserwacji. Ciesz się jej lśnieniem przez lata.

Technologia GROHE SilkMove® - ceramiczna głowica zapewniająca płynną i dokładną obsługę

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na lata eksploatacji.

Technologia SpeedClean pozwalająca szybko i bez wysiłku pozbyć się osadów wapiennych

Z technologią SpeedClean, odkładanie się wapiennych osadów na twojej baterii, natrysku lub wyciąganej wylewce nigdy więcej nie będzie już problemem. Wszystkie końcówki natrysków i wylewek są wyposażone w elastyczne silikonowe dysze, które wystarczy delikatnie przetrzeć, żeby usunąć niechciane zanieczyszczenia. Pozbędziesz się ich szybko i bez monotonnego szorowania.

System szybkiego montażu z czytelną instrukcją

Czas instalacji baterii skrócony do minimum. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem