0

Pasty , uszczelniacze , taśmy

GLIDEX pasta silikonowa poślizgowa do PCV 400g

GLIDEX pasta silikonowa poślizgowa do PCV 400g
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 22,50 PLN
Producent: UNIPAK
Indeks: 2100040
Status: dostępny od ręki
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

GLIDEX pasta poślizgowa silikonowa

pojemność: 400 g

OPIS PRODUKTU:

Pasta silikonowa SUPER GLIDEX  ułatwia poślizg i znacznie zmniejsza współczynnik tarcia przy łączeniu muf plastykowych. Pasta ma śnieżno-biały kolor, delikatny cytrynowy zapach i ma neutralne pH (ok. 7,0). Super Glidex jest odporny na ujemne temperatury.

WŁAŚCIWOŚCI:

Super Glidex znacznie ułatwia montaż i ewentualny demontaż muf plastykowych . Pasta ma wysoką przyczepność. Pasta zabezpiecza uszczelki gumowe przed wysychaniem i starzeniem się. Pasta jest bardzo ekonomiczna w użyciu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Łączone elementy powinny być dokładnie oczyszczone. Super Glidex należy dozować na krawędź rury bezpośrednio z butelki lub za pomocą pędzla a następnie połączyć elementy. Zawsze należy się stosować do instrukcji i zaleceń producentów łączonych elementów. Wszystkie prace powinny być wykonane zgodnie z dobrym rzemiosłem i obowiązującymi normami. Nadmiar pasty można usunąć wodą z mydłem. Zawsze należy usunąć ewentualne plamy z podłogi aby zapobiec wypadkom. Przy pracy używać okularów ochronnych, W przypadku zapryskania oczu należy oczy płukać w dużej ilości wody.

ATEST:

Atest PZH w Warszawie: HK/W/0164/01/2017

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem