0

Regulatory i sterowniki

EUROSTER 11M sterownik zaworu mieszającego i pompy

EUROSTER 11M sterownik zaworu mieszającego i pompy
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 179,00 PLN
Stara cena: 258,40 PLN
Producent: EUROSTER
Indeks: E11M
Status: dostępny od ręki
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

EUROSTER 11M

Programowalny sterownik pracy zaworu trójdrożnego z siłownikiem oraz pompą obiegową c.o. Utrzymuje temperaturę obiegu c.o. na zadanym poziomie lub zapewnia właściwą temperaturę powrotną wody. Wyposażony w układ ochrony pompy przed zastaniem Anty Stop.

Regulacja instalacji c.o. z mieszaczem

Euroster 11M to programowalny sterownik do współpracy z mieszaczem i siłownikiem oraz pompą obiegową c.o. W instalacji c.o. z kotłem węglowym sterownik automatycznie utrzymuje stałą temperaturę wody na zasilaniu lub steruje zaworem i utrzymuje stałą temperaturę wody na powrocie. Ustawienie optymalnej temperatury powrotu zapobiega zawilgoceniu kotła w trakcie rozgrzewania wody w c.o. oraz zwiększa jego żywotność. Funkcja sterownika wybierana jest programowo. W instalacji c.o. z kotłem węglowym regulator wyłącza pompę obiegową po wygaśnięciu płomienia w kotle. Euroster 11M posiada układ ochrony pompy przed zastaniem Anty Stop, który zapobiega procesowi zatarcia wirnika nieużywanej pompy. Po zakończeniu sezonu grzewczego, system co dwa tygodnie samoczynnie uruchamia pompę na 30 sekund (aby system działał po sezonie, sterownik należy pozostawić włączony).

Zalety

  • Urządzenie przeznaczone do współpracy z zaworem 3-drożnym z siłownikiem oraz pompą obiegową c.o. (siłownik mieszacza musi być wyposażony w wyłączniki krańcowe).
  • Sterowanie pompą obiegową c.o. (na podstawie zadanej temperatury na zasilaniu) lub sterowanie zaworem 3-drożnym (na podstawie zadanej temperatury na powrocie) pozwala utrzymać stałą temperaturę w instalacji c.o.
  • Optymalna temperatura powrotu zapobiega zawilgoceniu kotła w trakcie rozgrzewania wody w c.o. a to zwiększa jego żywotność
  • Funkcja sterownika wybierane programowo
  • Współpraca z regulatorem pokojowym
  • Zabezpieczenie przeciwzamrożeniowe
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem wody w instalacji c.o. i kotle
  • Test pracy pompy i zaworu
  • Korekta wskazań temperatury
  • System Anty Stop, który zapobiega procesowi zatarcia wirnika nieużywanej pompy uruchamiający pompę obiegową c.o. (także poza sezonem grzewczym) na ok. 30 sekund co 14 dni
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem