0

Stacje uzdatniania wody

BWT zmiękczacz wody Aquadial 25 L AQSL25V2

BWT zmiękczacz wody Aquadial 25 L AQSL25V2
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 3 849,00 PLN
Stara cena: 5 175,80 PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5 175,80 PLN
Producent: BWT
Indeks: AQSL25V2
Status: dostępny od ręki
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

GRATIS WĘŻE PRZYŁĄCZENIOWE  ORAZ SYFON DO ODPROWADZANIA POPŁUCZYN !!!!!!!!!!!!!!! 

BWT AQUADIAL softlife – małe rozmiary, duża wydajność

BWT AQUADIAL softlife to kompaktowy, sterowany objętościowo zmiękczacz jednokolumnowy stworzony do potrzeb domków jednorodzinnych, małych domów wielorodzinnych oraz punktów usługowych. Dostępny w 4 rozmiarach: 10, 15, 20, 25. Pozwala to na wybór optymalnego rozwiązania uzdatniania wody dla wielu różnych zastosowań. Cyfrowy sterownik zapewnia wysoką wydajność pracy urządzenia, a niewielkie rozmiary dają możliwość instalacji zmiękczacza nawet w przypadku ograniczonej ilości wolnego miejsca.

BWT AQUADIAL softlife BIO –standard higieny spełniający oczekiwania najbardziej wymagających

Osady wapienne to nie tylko wróg instalacji wodnej oraz urządzeń do niej podłączonych, ale także zagrożenie dla zdrowia i higieny. Warunki panujące w instalacji, w połączeniu ze złogami wapnia, to idealne miejsce dla rozwoju bakterii i wirusów. Zmiękczanie zapobiega powstawaniu osadów w instalacji, co chroni przed rozwojem groźnych dla zdrowia drobnoustrojów.  Dla tych, którym taka ochrona nie wystarczy BWT stworzyło specjalne rozwiązanie. BWT AQUADIAL softlife BIO to jednokolumnowy zmiękczacz, który podczas każdej regeneracji wytwarza chlor dezynfekujący żywicę jonowymienną.  BWT AQUADIAL soflife BIO to zmiękczanie wody i zabezpieczenie przed wirusami i bakteriami spełniające oczekiwania najbardziej wymagających.

Miękka woda w domu to korzyści dla Ciebie i Twojej rodziny

Zmiękczanie wody dla domu to wiele korzyści. Ochrona instalacji wodnej i urządzeń AGD przed osadami to mniejsze ryzyko ich awarii. Miękka woda do kąpieli to jedwabiście gładka skóra i błyszczące włosy oraz wyjątkowe samopoczucie.  Pranie w miękkiej wodzie nadaje ubraniom i ręcznikom przyjemną miękkość. Zmiękczona woda to także oszczędność pieniędzy, ponieważ zapewnia pełną wydajność instalacji grzewczej oraz mniejsze zużycie środków myjąco-piorących. Zmiękczacze AQUDIAL softlife i AQUADIAL softlife BIO to rozwiązania idealne do zmiękczania wody dla domu, sprawdzające się w szerokim zakresie zastosowań.

Główne zalety:

  • kompaktowy
  • w pełni automatyczny
  • łatwy w obsłudze i  fabrycznie zaprogramowany dla ułatwienia uruchomienia
  • z proporcjonalną regeneracją złoża
  • wyposażony w cyfrowy sterownik zapewniający wysoką wydajność pracy urządzenia
  • przetestowany i zgodny z europejską normą EN 14743
  • dostępny w 4 rozmiarach oraz w wersji BIO z dodatkową dezynfekcją żywicy podczas regeneracji
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem