0

stojące

GROHE Zedra Touch Elektroniczna jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN15

GROHE Zedra Touch Elektroniczna jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN15
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 999,00 PLN
Stara cena: 4 308,40 PLN
Producent: GROHE
Indeks: 30219001
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Odkryj baterię GROHE Zedra Touch, idealną syntezę nowoczesności i elegancji. Wyposażyliśmy ją w technologię EasyTouch, dzięki której możesz uruchomić przepływ wody poprzez dotknięcie korpusu wierzchem dłoni. Dzięki temu unikniesz brudzenia powierzchni rękami pokrytymi ciastem czy panierką. W trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa zadbaliśmy o to, by dotykowo był aktywowany tylko zimny strumień. Jeśli chcesz zwiększyć temperaturę – użyj standardowej dźwigni. Jej płynna praca to zasługa ceramicznej głowicy SilkMove®, dzięki której z łatwością wyregulujesz ciśnienie wody. Taki sam poziom ergonomii zapewnia chromowana powłoka StarLight®, zwieńczająca całą baterię. Gwarantuje ona odporność na uszkodzenia, bezproblemowe czyszczenie i lustrzany blask. Podobną łatwość konserwacji zapewnia perlator SpeedClean®, który umożliwia szybkie pozbywanie się osadów wapiennych. Dzięki temu będziesz niezmiennie mógł się cieszyć najwyższym komfortem wysokiej wylewki z kątem obrotu 360° i przełącznikiem strumienia. Blanszowanie warzyw, płukanie zlewozmywaka czy szykowanie wody na makaron nigdy wcześniej nie było tak proste!

 

Przepływ wody uruchamiany dotykiem

Unikalna technologia dotykowa sprawia, że wystarczy delikatne dotknięcie korpusu lub wylewki baterii, żeby uruchomić przepływ wody. Teraz powierzchnia Twojej armatury będzie zawsze czysta - nawet gdy Twoje ręce są brudne.

 

Komfortowa, wyciągana wylewka z 2 strumieniami wody do wyboru

Niezależnie od tego, czy myjesz zlew, płuczesz warzywa, czy napełniasz garnki - wyciągana wylewka daje Ci maksimum swobody w kuchni. Wciśnij przycisk, żeby zmienić strumień ze skoncentrowanego na prysznicowy i ciesz się wszechstronnością, jakiej wcześniej nie znałeś.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

360° zakres obrotu wylewki gwarantujący wszechstronność użycia

Najwyższa funkcjonalność - super płynny ruch we wszystkich kierunkach zapewniający łatwą obsługę i oferujący dużą elastyczność (np. przesunięcie wylewki między dwoma zlewozmywakami).

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Technologia SpeedClean zapobiegająca odkładaniu się osadów wapiennych

Z technologią SpeedClean, odkładanie się wapiennych osadów na twojej baterii, natrysku lub wyciąganej wylewce nigdy więcej nie będzie już problemem. Wszystkie końcówki natrysków i wylewek są wyposażone w elastyczne silikonowe dysze, które wystarczy delikatnie przetrzeć, żeby usunąć niechciane zanieczyszczenia. Pozbędziesz się ich szybko i bez monotonnego szorowania.

 

Łatwa instalacja, możliwa do przeprowadzenia od góry

Szybka i łatwa instalacja: z dołączonymi niezbędnymi narzędziami, bez wysiłku zamontujesz baterie od góry zlewozmywaka. Podłączysz ją w parę chwil i natychmiast będzie gotowa do użycia.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem